Kontakt våre rådgivere

  • Lena Axelsson

    Lena Axelsson

    Daglig leder, Aktiv Eiendomsmegling

    Tlf. +47 971 70 601

    lena.axelsson@aktiv.no

  • Rikke Andersson

    Rikke Andersson

    Eiendomsmeglerfullmektig MNEF, Aktiv Eiendomsmegling

    Tlf. +47 970 14 223

    rikke.andersson@aktiv.no

  • Bente Børud

    Bente Børud

    Eiendomsmegler MNEF, Aktiv Eiendomsmegling

    Tlf. +47 993 89 932

    bente.borud@aktiv.no

  • Elise Gimmingsrud

    Elise Gimmingsrud

    Fagansvarlig / Eiendomsmegler MNEF, Aktiv Eiendomsmegling

    Tlf. +47 907 44 323

    elise.gimmingsrud@aktiv.no

  • Marit Hammer

    Marit Hammer

    Eiendomsmegler MNEF, Aktiv Eiendomsmegling

    Tlf. +47 913 60 007

    marit.hammer@aktiv.no

  • Anita Heer

    Anita Heer

    Eiendomsmegler MNEF, Aktiv Eiendomsmegling

    Tlf. +47 959 48 193

    anita.heer@aktiv.no

  • Trine Krog

    Trine Krog

    Eiendomsmegler, Aktiv Eiendomsmegling

    Tlf. +47 918 86 282

    trine.krog@aktiv.no

  • Inger-Line Dingstad-Eriksen

    Inger-Line Dingstad-Eriksen

    Advokat MNA, Smaalenenes Advokatkontor

    Tlf. +47 474 09 379

    post@ad-e.no

  • Bjørn Olav Nome

    Bjørn Olav Nome

    Advokat MNA, Smaalenenes Advokatkontor

    Tlf. +47 414 89 828

    advokat@nome.as

  • Thor Anders Smith Hoen

    Thor Anders Smith Hoen

    Advokat MNA, Smaalenenes Advokatkontor

    Tlf. +47 977 60 780

    advokat@smithhoen.no

  • Øyvind Aas

    Øyvind Aas

    Finansrådgiver, Trøgstad Sparebank

    Tlf. +47 69 82 40 42

    oa@tsbank.no

  • Fredrik Frøshaug

    Fredrik Frøshaug

    Avdelingsbanksjef, Trøgstad Sparebank

    Tlf. +47 69 82 40 40

    ff@tsbank.no

  • Sondre Garsegg

    Sondre Medhaug Garsegg

    Finansrådgiver, Trøgstad Sparebank

    Tlf. +47 69 82 40 41

    smg@tsbank.no

  • Emil Kvernenes

    Emil Kvernenes

    Landbruksrådgiver, Trøgstad Sparebank

    Tlf. +47 69 82 49 08

    ek@tsbank.no

  • Stian Omholt

    Stian Alfsen Omholt

    Bedriftsrådgiver forsikring, Trøgstad Sparebank

    Tlf. +47 69 82 49 09

    sao@tsbank.no

  • Thea Tollersrud

    Thea Tollersrud

    Bedriftsrådgiver, Trøgstad Sparebank

    Tlf. +47 69 82 49 01

    tt@tsbank.no